Jakou vybrat řasenku ?

22. května 2012 v 18:48 | TerrQa
Řasenku používáte téměř všechny - i ty, které se líčí naprosto minimálně, přiznávají, že je stálicí v jejich skromné kosmetické výbavě. Není divu - její nanášení není nijak složité a zvládne je i žena, která nemá s líčením větší zkušenosti. Těch několik tahů však dokáže rapidně proměnit váš pohled, dlouhé a husté tmavé řasy zvýrazní oči, a dokonce mohou lehce opticky pozměnit jejich tvar.

Prodlužující pro řasy àla žirafa

Máte husté řasy, ale jejich délka je naprosto nedostačující? Potřebujete řasenku, která vám je výrazně prodlouží! Astor Stimulong má výrazně prodlužující efekt a obsahuje i bioaktivní komplex, který vyživuje řasy do hloubky, chrání je před lámáním, a dokonce podporuje jejich růst! Viditelně účinná je i Dermacol Imperial Long Lash - každou řasu obalí zvlášť, a to od kořínků až ke konečkům, dodá jim délku, ale i tvar, a z vašich krátkých a nevýrazných štětinek vykouzlí dlouhé a výrazné vějíře, které vám zajistí dramatický pohled. Vyzkoušet už je musíte samy!
Na foto (zleva): Oriflame WonderLash 199 Kč, Astor StimuLong 249 Kč; archiv firem
Zhušťující pro neuvěřitelný objem

Máte řasy poměrně dlouhé, ale jejich množství by se dalo spočítat na prstech jedné ruky? V tom případě hledejte řasenku, která má zhušťující účinek! Řasenka Big & Beautiful False Lash Look od Astor má speciální složení, například přírodní bavlnu, hedvábný prášek a keratin, které řasy hydratuje a pečuje o ně, i kartáček se spoustou jemných štětinek, které obalí i ten nejmenší "chloupek" výrazně černou barvou. Značka Miss Sporty přišla s Lash Millionaire False Lashes, může se pyšnit úžasným kartáčkem, jenž nadzvedne každou řasu, a kolagenem a hedvábím, které zvětšují jejich objem. Ohromujte hustě orámovaným pohledem!
Na foto (zleva): Oriflame Delight Giordani Gold 289 Kč, Astor Big & Beautiful False Lash Look 189 Kč; archiv firem


Dvoufázová řasenka - výživa i objem!

Vedle běžných řasenek existují i takzvané dvoufázové. Ty mají 2 části: světlou s bílou či průhlednou bází, která obalí řasy a dodá jim tak délku i potřebný objem, a tmavou s pigmentovanou látkou. Nejprve se nanese báze, po chvilce se nanese černá řasenka. Maybelline Intense XXL slibuje až o 60 % delší řasy a jejich 11x větší objem, obsahuje panthenol a výtažek z chrpy a díky kartáčku z mikrovláken dělá vaše řasy skutečně maximální! Ikonou dvoufázových řasenek je L'Oréal Double Extension, jejíž báze obsahuje Ceramid R pro obnovu a ochranu řas. Pokud si přejete opravdu nepřehlédnutelné řasy a nevadí vám chvilka čekání, určitě je vyzkoušejte !
Na foto (zleva): Maybelline Intense XXL 229 Kč, L'Oréal Double Extension 408 Kč; archiv firem

Voděodolná má výdrž

Hlavní deviza voděodolné řasenky je znatelná už ze samotného názvu - odolává vlhkosti, která může mít na běžné řasenky devastující vliv. S řasenkami s označením "waterproof" se vám nestane, že budete mít maskaru o pár centimetrů níž, než je její pravé místo! Samozřejmě - některé drží méně, některé více. Možnou nevýhodou je složitější odlíčení - na vodu totiž reagují netečně, zafunguje však odličovač očí na bázi oleje nebo speciální odličovač určený pro voděodolné líčení. Říkáte si, že voděodolné řasenky jsou dobré tak na léto k vodě? Nesmysl! Právě v současném deštivém počasí nebo na sněhu ji pořádně oceníte !
Na foto (zleva): Dior Diorshow Black Out Waterproof 699 Kč, Max Factor Masterpiece Waterproof 339 Kč; archiv firem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama