Brýle i jako módní doplněk

29. června 2012 v 18:13 | TerrQa
Stydíš se za brýle, které musíš nosit? Máš pocit, že ti překáží? Nelíbí se ti a nejraději bys žádné nenosila? Uvědom si, že je jiná doba a brýle se staly módním doplňkem.

Brýle
Dioptrické brýle jsou také módní
Možná si někdo může myslet, že brýle, které slouží k lepšímu vidění, nemůžou být módní a nedají se pořídit v zajímavých kombinacích. Pravda je ale jiná. Už i dioptrické brýle se dají pořídit v nových barvách, stylech, tvarech… Je jen na tobě, které se ti zalíbí.
Podle čeho vybrat ty správné brýle
Ať už brýle dioptrické, tak i ty, které slouží jen k módním účelům, by měly dobře sedět. Proto by bylo správné vybrat si dobrého optika, nebo alespoň člověka, který brýlím rozumí. Pokud si jdete koupit nedioptrické brýle, i tak by je měl prodávat někdo, kdo ví alespoň základní informace. Na každý typ obličeje se hodí jiný druh brýlí.
Pohodlí je jedna věc, cena je věc druhá. Asi znáte větu: "Čím dražší, tím lepší." Ne vždy je to pravda. Asi ne každý by si pořídil obyčejné plastové brýle za 1000 korun. To by raději pořídil pořádné brýle, které hodně vydrží, za poloviční cenu. Ale raději si pořiďte brýle, které budou za svou cenu vydávat i své výkony a splní všechna očekávání.

Vzhled je také při výběru brýlí důležitý. Určitě by tě měly hned na první pohled zaujmout a oslovit.

Také bys měla mít představu o tom, kde budeš brýle používat. Zda je máš na každodenní nošení, a nebo jen na příležitosti, které nejsou moc časté.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama