Červenec 2012

Sexy plavky (2013)

31. července 2012 v 15:33 | TerrQa


Zatímco vy si užíváte teplého počasí , mo'dní návrháři se nezastaví a už se pustili do návrhů plavek na léto 2013, které jsou opravdu úžasné. A tak nezbývá nic jiného než počkat až tyto neuvěřitelně nádherné skvosty uvidíme v obchdech.
Příští léto bude hrát všemi barvami a vzory, nebudou chybě třásně, neonové barvy, ze střihů miniaturní bikiny ani postavě lichotící tankiny.
Ukázka z kolekce Cia Maritima návrháře Bennyho Rosseta; ISIFA

Střihy australské značky Kooey návrhářky Nikki Silverthorne se držely při zdi. Totéž ale neplatí o barvách!; ISIFA
Na přehlídce značky Lisa Blue byly k vidění i nádherné vysoké pasy; ISIFA
Návrháři z Luli Fama si vyhráli i s třásněmi; ISIFA
V růžové budete na pláži k nepřehlédnutí; ISIFA

I tankiny budou příští rok v kurzu; ISIFA
Odvážným štěstí přeje?; ISIFA
Zdobení může zakrýt i drobné jizvičky na břiše; ISIFA
I plavky mohou mít luxusní styl!; ISIFA
Nespoléhejte se jen na potisky, v krajce se můžete také opalovat; ISIFA
Jak by asi modelka vypadala po dni opalování?; ISIFA
Další skvost z kolekce Luli Fama; ISIFA
I tento styl vrchních plavek byl často k vidění; ISIFA

Krásná tílka na léto

3. července 2012 v 11:59 | TerrQa
Tílka jsou vysloveně letní záležitostí, avšak díky jejich oblibě se pole jejich působnosti dostalo daleko za hranice letních prázdnin, a vy je nosíte vlastně pořád! Právě teď je jejich vrcholná sezona, a tak si můžete domů odnést opravdu čerstvé kousky. Pojďte se podívat na ochutnávku opravdových delikates! V tomto článku najdete tílka elegantní, volná, s potiskem, zajímavá.

Elegantní - třeba do práce

Tílka již dávno opustila hájemství volného času a postupně se probojovala i do oblastí, kde by je nikdo nečekal. Takovým případem jsou i ta vysoce elegantní, která mohou být skvělou variantou do práce a spásou v největších vedrech.
Pokud si můžete obléct do práce tílko bez hrozby postihu, blahopřejeji ! Vy ostatní nezoufejte, obléct je přece můžete i na večírek či slavnostní večeři! Nejčastěji jsou tato tílka ve střídmých odstínech, zkombinujte je s volnými kalhotami s puky a lodičkami!
Na foto (zleva): Debenhams 525 Kč, Asos 660 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): H&M 249 Kč, Topshop 480 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): Pull&Bear 599 Kč, H&M 599 Kč; archiv firemVolná jako pták

Volná tílka jsou prostě úžasná! Jsou neskutečně pohodlná, příjemně lehounká, takže je můžete obléct i na sluncem spálenou pokožku, jsou krásně vzdušná a fantasticky variabilní! Můžete je nosit ležérně volné, nebo je přepásat, můžete je zastrčit do šortek a nechat vyniknout kontrast volného topu a upnutých kraťásků. Krásně vypadají maxi tílka v neonových barvách, které skvěle jdou k opálené pokožce, pastelové barvy vás zase zjemní. Fantazii se meze nekladou, tak s nimi kouzlete podle libosti!
Na foto (zleva): Mango 349 Kč, Bershka 499 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): Topshop 450 Kč, Zara 799 Kč; archiv firem

Originální s potiskem

Hledáte nějaký zajímavý vršek, který by zaujal nejen na první pohled, ale i na ten druhý? Máte rády originální kousky? Pak budou tato nevšední tílka s potisky to pravé pro vás! Výrazné vzory nebo tajemné fotky, které jako by zachycovaly zajímavý příběh, to vše můžete najít na těchto kouscích. Nechybí ani zvířecí potisky nebo zábavné obrázky pro ty, které berou módu s nadhledem. Nechte je ve svých módních kombinacích dostatečně vyniknout, takovéto exempláře si to rozhodně zaslouží!
Na foto (zleva): Lindex 249 Kč, Debenhams 525 Kč; archiv firemNa foto (zleva): Zara 599 Kč, Ann Christine 249 Kč; archiv firemZajímavá a slušivá

Znáte to: přijdete do obchodu a okamžitě vám padne do oka, vyberete si velikost, a už se nemůžete dočkat, jak bude vypadat na těle, při prvním pohledu do zrcadla zjistíte, že to je ještě lepší, než jste si představovaly. Tak na taková tílka jsem se zaměřila právě teď. Jsou ozvláštněna krajkou, průstřihy, flitry či posázena jemnými kvítky. Mají zajímavý střih, roztomilé knoflíčky nebo volánky, jsou puntíkaté, metalické či v barvách mořského vlnobití. Noste je všude tam, kde chcete zapůsobit. Vyberte si podle svého gusta a pozor: nikdo neříká, že si můžete pořídit jen jedno!
Na foto (zleva): Topshop 660 Kč, Mango 599 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): Asos 300 Kč, Tally Weijl 500 Kč; archiv firem

Na foto (zleva): Ann Christine 379 Kč, Zara 499 Kč; archiv firem

Která tílka máte nejraději vy? A zalíbilo se vám nějaké z mého článku?