Otázky a odpovědi

12. ledna 2013 v 19:12 | TerrQa
MASTNÉ VLASY?

Na tento typ problemu existuji šampony, které regulují produkci mazu pokožky hlavy a zároveň dostatečně hydratují konečky vlasů, aby zůstaly zdravé a netřepily se.
Dále můžete poprosit kadeřníka, aby Vám jemne promelíroval vlasy přes pěšinku a udělal tzv. melír ton v tonu, který vlasy od hlavy trochu vysuši. Dále je možné vybrat odstín podobný tomu vašemu a nechat si udělat barvu ci přeliv do celých vlasů. V obou případech to má za následek, že přirozene velmi zdravé vlasy se jemně vysuši a nemasti se tak rychle navíc docílíte vetšiho lesku vlasů.


SUCHÉ VLASY ?

Požádejte svého kadeřníka, aby Vám doporučil vhodne produkty na vaše vlasy, které Vám pomohou zlepšit kvalitu vlasů. Vždy je nutná osobní konzultace.


BARVA NA VLASY?

Máte bledou pleť, která se špatně opaluje ? Na nose pihy a zelené oči ? Barvu vlasů máte tmavou špinavou blond.

Doporučená barva na změnu pro tento typ je: odstíny s odleskem do mědené, které mohou podpořit světlejší pleť a hodí se velmi k pihám, ale je to vždy o konzultaci s kadeřnikem- jak sytý ton a světlost pro vaší pleť zvolit.


LÁMAVÉ VLASY?

Pokud máte problem s lámavostí vlasů, určite bych doporučila z doplňku stravy Methionin, který seženete v lékarně a dále pak péčí o vaše vlasy bych svěřila do rukou odborníka, který zhodnotí stav vašich vlasů a doporučí i vhodný střih. Připravky zakoupené bězně v obchodech neobsahují tak učinné látky, aby dokázali tak specifický problem vyřešit a proto bych se obratil na odborníka.


ZMĚNA STŘIHU?

Od základní školy jste nezměnila střih ani barvu vlasů ? Připadáte si už okoukaná ? Bojíte se změnit svou barvu vlasů ?

V tomto případě je nutná osobni konzultace. V dnešní době je široka nabídka střihu a barev, záleží pouze na vás co si vyberete. Samozřejmě velmi záleží, na tom v jaké kvalitě máte vlasy, často se stává, že se vám něco líbí,ale bohužel struktura a kvalita vlasů nevyhovuje požadovanému střihu. Požádejte proto svého kadeřnika o radu. Řekněte mu své požadavky a společně vyberte střih a barvu. Určitě vám pomůže rád. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama