Clip in

12. února 2013 v 18:00 | TerrQa

= jednoduchá metoda prodloužení vlasů

Jde o metodu postavenou na clip in sponkách, na kterých jsou našity trsy vlasů. Jsou nabízeny v mnoha odstínech, délkách a také samozřejmě různých kvalitách.Clip vlasy se skládají ze samotných vlasů, přírodních či umělých, našitých na sponkách. Způsob prodlužování vlasů Clip in je v poslední době velice rozšířen. Jedná se o levnou variantu, kdy si lze prodloužit vlasy do několika minut. Péče o vlasy není složitá, ale životnost závisí většinou na kvalitě samotných vlasů.

DRUHY CLIP IN VLASŮ

kladní sada:
Je to soubor několika vlasových pramenů různých šířek, které jsou určeny pro pokrytí celé hlavy. Tyto sady jsou nabízeny v několika délkách a to nejčastěji 38, 51, 56 a 60 cm. Odstíny Clip vlasů lze rozdělit do několika kategorii. Každý z nich má své číselné (abecední) označení, zde jsou ty nejběžnější z nich:
  • Tmavé odstíny: 1, 1B, 2, 4, 6, 8, 18, 30, kde 1 označuje odstín černý (černočerná), 18 odstín nejsvětlejší tmavá a 30 odstín kaštanová, atd.
  • Blond odstíny: 14, 16, 22, 27, 60, 613, kde 14 označuje odstín tmavá blond, 22 popelavá blond a 613 světlá blond, atd.
  • Melíry: 14/22, 16/613, 18/613, 1B/27 a mnoho dalších kombinací výše popsaných odstínů
Dvojitá sada:

Rozdíl mezi základní sadou a sadou dvojitou je v jejich objemu. Ve dvojitých sadách je přibližně dvojnásobné množství vlasů. Dvojité sady jsou určeny pro ty, kdo mají vlasy husté a chtějí si je prodloužit. Pokud by takový člověk použil sadu základní, byl by mezi vlasy svými a těmi přicvaknutými veliký rozdíl v objemu a nevypadalo by to dobře, avšak při použití dvojité sady vlastní vlasy plynule přecházejí v ty přicvaknuté. Odstíny a délky dvojitých sad jsou stejné jako u sad základních.
Setkat se můžeme i se sadou vlasů vlnitých.

Vlasové pásy:

Vlasové pásy je specifická kategorie Clip vlasů. Je to pás dlouhý okolo 90 cm. Jsou dodávány společně se sponkami. Vlasový pás lze rozsříhat jednoduše nůžkami na délky dle vlastní potřeby. Sponky se jednoduše připevní na jednotlivé pásy a tím je vytvořena plnohodnotná sada v mnoha odstínech a délkách dle výběru. Tato sada vychází nejlevněji ze všech, protože pokud si člověk základní sadu tak její délka zdaleka nedosahuje délce vlasového pásu. Jedinou komplikací je nutnost přišití sponek, ale to by měl zvládnout během krátkého času snad každý.

Pramínky:

Pramínky lze koupit v sadě několika stejně velikých pásů, často v 8 kusech, nebo také samostatně, což se hodí např. pro oživení účesu několika odlišnými pramínky.

Patky a ofiny:

Clip in metoda se začala užívat i na patky a ofiny. Nasazení patky, nebo ofiny není nijak složité a dovoluje výrazně měnit styl účesu, bez radikálních zásahů do střihu vlastních vlasů.

KVALITA

Kvalita se odvíjí od vlasů použitých pro výrobu. Nejčastěji jsou používány vlasy asijského typu, a to nejčastěji z Číny či Indie. Tyto vlasy jsou dále upravovány, aby svou tloušťkou, barvou a strukturou se co nejvíce podobaly vlasům evropským. Asijské vlasy jsou o dost hrubší než vlasy evropského typu a jak asi každý ví, jsou černé barvy. Kvalita výrobků Clip in se může výrazně lišit. Ty nejobyčejnější (nejlevnější), někdy až podezřele levné, mají většinou kvalitu pochybnou. Vlasy se velmi rychle třepí, mění svou barvu, vypadávají ze sponek a po pár týdnech, případně měsících jsou na odpis. Vlasy kvalitnější, ale také o něco dražší, jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů, jsou pevně našity na sponky, které by měly mít silikonové plošky, které slouží k pevnému přichycení k vlastním vlasům, nekloužou dolů a drží pevně celý den. Kvalitní Clip in vlasy je možno bez problémů mýt běžnými šampony bez nebezpečí zničení či velkého poškození.

Clip in vlasy jsou 100% lidské
Veškeré vlasové prameny v naší nabídce jsou vyrobeny ze 100% lidských REMY vlasů nejvyšší jakosti! Clip in spony jsou malé a na hlavě netlačí navíc díky silikonovému proužku nesklouzávají.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama