Špatný make-up celebrit !!

3. dubna 2013 v 17:11 | TerrQa
Podivně oranžová tvářenka, tuna bronzeru nebo zrada v podobě pudru. Ano, podobné katastrofy se stávají i jindy dokonalým celebritám. Důležité upozornění: tohle doma rozhodně nezkoušejte!
Ačkoli mají k dispozici ty nejlepší vizážisty, ani hvězdy nejsou dokonalé. Tentokrát jsem se proto zaměřila na desítku celebrit, kterým to s líčením opravdu nevyšlo. Ať vám jsou následující fotky výstrahou :-).

Všeho moc škodí
Zářným příkladem toho, že se rozjasňovačem vyplatí šetřit, je zpěvačka Christina Aguilera. "Tohle se opravdu nepovedlo. Množství rozjasňovače pod očima je děsivé, nemluvě o tom, že má Christina obličej tmavší než krk. Pokud nechcete dopadnout stejně jako zpěvačka, použijte rozjasňovač bez třpytek a nepřehánějte to s ním.
Christina Aguilera je nápadným líčením proslulá, v tomto případě to ale přepískla. Odličovací tamponek a ubrat!; isifa

Trefa vedle

Pohořel i vizážista zpěvačky Mariah Carey. Odstín tvářenky se nehodí k tónu pleti, a navíc je jí příliš. Každá barva se přilnutím na pokožku trochu zvýrazní. Pokud si všimnete, že jste to přehnaly, a nemáte po ruce houbičku, otřete tváře vlhkým kapesníčkem. Pozor, nesmí být mokrý, abyste si na tvářích nevytvořily flíčky.
Ajaj! Zatímco na bledulce by podobný odstín tvářenky vypadal skvěle, na Mariah Carey je minimálně...podivný; isifa

Make-up jako po flámu

Tak tohle herečce Leighton Meester nevyšlo. Vypadá, jako by se večer neodlíčila a druhý den rovnou vyrazila ven. Barva stínů je špatně, kvůli ní vypadá Leigthon unaveně a nezachrání to ani rtěnka. Kouřovky s rudou pusou ano, ale stínování horních víček by mělo navazovat na dolní víčka a stíny na spodních víčkách by neměly zasahovat tak nízko.
Upřímně doufáme, že se z tohoto make-up přešlapu Leighton poučí. Vypadá strašidelně; isifa

Jako zrcadlo

Herečka Gwyneth Paltrow s líčením šetří. Tentokrát ale zapomněla na zmatnění. Chtělo by to transparentní pudr, nebo alespoň pleť osušit papírovým ubrouskem. Takhle její tvář vypadá příliš mastně. Škoda, protože jinak herečce není vůbec co vytknout. : Tip? Zmatňující papírky do kabelky. Odsají přebytečný maz a ne.
Gwyneth by vypadala dokonale – kdyby si do kabelky přibalila zmatňující pudr nebo ubrousky; isifa

To je vražda…

…kosmetická! Chudák herečka Angela Lansbury! A jéje, to vypadá na vizážistovu pomstu. Že by platilo, jaký pes, taková panička? Oči jsou nalíčené úplně špatně a obočí jakbysmet. A jak takovým monoklům předejít? Méně je více. Stíny zakončete v prohlubni víčka a směrem k obočí stínujte do ztracena.
Angela Lansbury asi vizážistu hodně naštvala. Jak si jinak něco takového vysvětlit?; isifa

Špatná práce s tvářenkou

Jindy dokonalá Sienna Miller to nevychytala s tvářenkou. Oranžovo-cihlová tvářenka je hodně výrazná a je jí moc. Tmavší a výrazné odstíny je třeba používat opatrně. Pokud to s množstvím tvářenky přeženete, přetřete oblast čistým štětcem nebo houbičkou a barva se rovnoměrně stáhne. Venku můžete zkusit presovaný pudr.
Špatné dny má i Sienna Miller, té tvářenky je zkrátka moc!; isifa

Příliš světlý korektor

Ano, pod oči patří korektor světlejší, než je make-up. Takhle to ale vypadat nemá. Amanda Holden má korektoru zbytečně moc, působí navíc velmi nepřirozeně. Stačilo by, kdyby byl o odstín nebo dva světlejší než make-up. Ke krásným, avšak složitým šatům bych také doporučila jemnější líčení.
Amanda Holden ví, že pod oči patří světlejší korektor. Uniklo jí ale, že by měl být světlejší jen o odstín; isifa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama