otázky a odpovědi ohledně vlasů

20. května 2013 v 19:18 | TerrQa
Potřebujete poradit s tím, jak udržet nadýchaný účes, s mastícími nebo třepícími se vlasy? Ocenily byste radu, jak vybrat kvalitní šampon nebo jiný přípravek? Poradím!

Co dělat proti třepení vlasů ?

Pomůže, když si necháte roztřepené vlasy zastřihnout. Poté začněte používat přípravky, které obsahují hydrolizované hedvábí, čímž zabráníte třepení konečků.

Jak uhladit kudrny ?

Úprava krepatých vlasů je vždy náročnější. Samozřejmostí je kvalitní střih. Pokud byste chtěla docílit uhlazeného vzhledu, pak doporučuju vyhlazující ošetření přípravkem Agave. Snižuje kudrnacení vlasů až o 80 %. Působí 12 týdnů, po které vlasy zůstávají uhlazené a dostatečně hydratované.

Potřebuji najít opravdu černou ?

Než zkoušet produkty, které jsou volně k prodeji, je vždy lepší navštívit kadeřníka a nechat si od něj doporučit barvu. Zohlední kvalitu vašich vlasů, a podle toho zvolí sílu peroxidu nebo vybere barvu se zdvojeným pigmentem, které mají k dispozici ale právě jen odborníci. Podle zvolené barvy a kvality vašich vlasů pak doporučí i nejvhodnější ošetření, aby barva byla co nejdéle krásná a lesklá.

Ničí melír vlasy ?

Vlasy rostou v průměru 1-2 cm za měsíc, záleží však na jejich kvalitě. Pakliže jsou hodně zničené a lámou se, nikdy nedorostou do požadované délky. Kadeřník vám může doporučit vlasovou kosmetiku, díky které lze radikálně změnit jejich kvalitu. Pak - i díky správné technice barvení a vhodnému střihu - můžete docílit zdravých, krásných vlasů, které se vám budou i doma snadno upravovat.

Doufám, že vám moje otázky alespoň trošičku pomohly. A že budete teď dávat na svoje vlasy větší pozor a vše budete nejdříve konzultovat s kadeřníky ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama