Magnetické zdobení nehtů

3. července 2013 v 16:36 | TerrQa

Kouzlo za pár vteřin

Ke zdobení nehtů se dá použít buď lak, nebo gel. Oba typy obsahují unikátní patentované kovové pigmenty.
Magnetické zdobení nehtů zvládnete i vy

Gel nebo lak ?

Pro domácí použití jsou určené pouze magnetické laky. Nanášejí se stejně jako ty, které znáte. Kromě speciálního laku nepotřebujete nic než zdobicí magnet s nastavenou šablonou. Gely naopak uvítají profesionálky do svých kosmetických salonů. Princip jejich nanášení je stejný jako u gelů barevných, jen přibude krok s magnetickým zdobítkem. Laky se dají odstranit klasickým způsobem pomocí odlakovače. Gely se brousí a doplňují.
Lak :
Laky obsahují kovové pigmenty;AlessandroL
Gel :
Gely jsou jen pro profesionální použití;Alessandro

Postup krok za krokem

1. krok
Vložte prst do magnetického zdobítka tak, aby byl orientovaný na střed podložky. Magnet nastavte asi 5-10 milimetrů nad nehet.
2. krok
Nalakujte nehet vrstvou magnetického laku na nehty. Vrstva by měla být stejnoměrná a dostatečná. Vložte prst na připravenou podložku zdobítka a přiložte magnet, který jste si v kroku 1 přednastavily.

3. krok
Magnet by měl na nehet působit asi 10 vteřin. Po celou tuto dobu s magnetem nijak nehýbejte, jinak by se výsledný vzor mohl poničit. Stejným způsobem postupujte i u ostatních nehtů.
4. krok
Nakonec zafixujte svrchním lakem s leskem.


Jak dlouho vydrží a kolik stojí?

Při správném nanesení spolu s podkladovým lakem, vrstvou laku a svrchním lakem s leskem vydrží až týden. Gely budou podle odrostů zdobit vaše nehty asi tři týdny.
Obojí seženete jak v sadě se zdobítkem, tak i samostatně. Například jeden barevný lak se zdobítkem stojí 490 korun. Magnetický gel samostatně seženete za 412 korun.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama