Leden 2014

co se bude nosit v roce 2014

17. ledna 2014 v 18:52 | TerrQa
Módní mola představila nejnovější trendy na další sezonu. Zářivá orchidej, pastelová růžová, metalické odstíny, oříznutá sáčka, třásně a mnohem víc krásných detailů, které už teď nutně potřebujete.

Pastelové barvy

Jemným pastelovým barvám, které budou vévodit jarní sezoně, kraluje růžová. Módní mola uvádí tento trend jako "první začervenání", ale vy se za tuhle barvu rozhodně nestyďte. Tento rok totiž není většího trendu!
; Zoot.cz

Košile dopnuté až ke krku

Zapomeňte na provokativní výstřihy - letos se knoflíky dopínají až ke krku! Ne, není to prudérní, je to pokračování trendu pánského stylu, který už měl zárodky v podzimní sezoně, ale letos se konečně naplno rozvinul. Věřte tomu, že je to sexy.

; zoot.cz

Třásně

Indiánské vzory střídají kovbojský styl a třásně všeho druhu upnuté kdekoli - na kabelkách, na botách, na topech i provokativně na kratičkých šortkách. Třásnění se holt meze nekladou!
; Zoot.cz

mikiny

4. ledna 2014 v 11:35 | TerrQa
Oblečte se do nejpohodlnějšího a nejmódnějšího kousku sezony – stylové mikiny. Co třeba ta s potiskem?

Název mikina pochází ze slangového výrazu Micky Mouse, který zdobil většinu mikin, které k nám přicházely ze západu.
Zatímco v devadesátých letech byly mikiny módní nezbytností, později se přesunuly výhradně do kategorie volnočasového oblečení. V poslední době ale začaly nabírat nový dech - objevují se na titulních stranách módních časopisů, bloggerky bez nich nedají ani ránu a hvězdy v nich hrdě obrážejí večírky.
Bodují zejména abstraktní potisky, vzory šelem, květiny ale i flitrované detaily nebo mikiny s našitými aplikacemi, ve kterých můžete směle vyrazit na party. Hlavu si nemusíte lámat ani se samotným kombinováním. Nejvíce jim sluší sukně, ideálně v kratších délkách nebo úzkého střihu.
Na foto: mikina s leopardím potiskem na zádech, Zara, 899 Kč; archiv firmy
Na foto (zleva): Asos, 1740 Kč a Next, 899 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): Asos, 1400 Kč a H&M, 499 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): Zara, 999 Kč a H&M, 249 Kč; archiv firem
Na foto (zleva): obojí Mango, 899 Kč a 399 Kč; archiv firmy
Na foto (zleva): Zara, 699 Kč a Warehouse, 1400 Kč; archiv firem
:33